سرزمین تاریکی

درباره ی کتاب تخیلی

اکران رسمی فیلم سیرک عجایب: دستیار یک شبح

پس از مدت ها انتظار فيلم سيرک عجايب : دستيار يک شبح که برگرفته از سه جلد اول کتاب حماسه دارن شان (سرزمين اشباح) است در تاريخ 23 اکتبر يعني امروز در کشور ايالات متحده اکران رسمي شد.


اين فيلم به کارگرداني پائول ويتز و فيلمنامه نويسي پائول ويتز و برايان هلگلند و بر اساس طرحي از دارن شان است!
و همچنين اين فيلم توسط کمپاني سينمايي يونيورسال تهيه و ساخته شده است.

بازيگران اصلي اين فيلم عبارت اند از: کريس مسوجيلا (در نقش دارن شان)، جان سي ريلي(در نقش آقاي کرپسلي)، جاش هاتچرسون(در نقش استيو لئونارد)هستند (توضيحات تکميلي درمورد سايز بازيگران اين فيلم در ادامه خبر)


خبرگذاري هاي بسياري خبر اکران فيلم دستيار يک شبح را در وبسايتهاي خود قرار دادند و از جمله آنها ميتوان به خبرگذاري سينمايي IMDB ، ropeofsilicon ،flmrejects ،Emperor، و غيره نام برد!

اين فيلم در امروز در کشور ايالات متحده آمريکا اکران رسمي شده است و از فردا در بسياري از کشورهاي مختلف اکران خواهد شد( ليست اکران فيلم دستيار يک شبح در ادامه خبر)


براي ديدن اطلاعات تکميلي بازيگران اين فيلم، لينک هاي مرتبط، تاريخ اکران فيلم در ساير کشورها به ادامه خبر رجوع کنيد-->

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه 2 آبان1388ساعت 14:43  توسط پرنس تاریکی  | 

درآمدي بر دلاوران جهنم

بالاخره کتاب دلاوران جهنم ، جلد دهم و آخر از سري مجموعه ي ديموناتا هم منتشر شد ، اما در مورد وقايع هولناک و شوک آور اين کتاب شايعات زيادي وجود دارد که با انتشار خلاصه و درآمدي از اين کتابOpen in new window درست پس از انتشار رسمي کتاب در اول اکتبر اين شايعات از بين رفته و واقعياتي هولناک تر مشخص شدند ، پاياني منحصر به فرد براي اين مجموعه ، که شايد زياد مورد علاقه و خواست ما نباشد ...
توجه : در ادامه خبر داستان اين کتاب تا حدي افشا مي شود ...

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 13 مهر1388ساعت 15:46  توسط پرنس تاریکی  | 

انتشار دهمین و آخرین کتاب از سری دیموناتا در انگلستان و ایرلند!

انتظارها به پایان رسید! و کتاب دهم نیز منتشر شد!

دارن شان در صدویازدهمین شانویل ماهانه خبر خوش انتشار دهمین و آخرین کتاب از سری دیموناتا با نام دلاوران جهنم را اطلاع رسانید!


" خوشحالم که اعلام کنم کتاب دلاوران جهنم دهمین و آخر کتاب از سری دیموناتا برای اول ماه اکتبر برای فروش برای کشورهای انگلستان و ایرلند انتشار میابد!
این کتاب در حال حاضر در بیشتر فروشگاهای انگلیس و ایرلند برای خرید قابل دسترسی است! و همچنین شما میتوانید این کتاب را به صورت آنلاین خریداری نمایید!
من بزرگترین شوک ها، ترس ها، پیچیدگی ها،و بیشترین صحنه های اکشن را برای کتاب دهم نگه داشته ام!

این کتاب من واقعا فاخر است و من دیگر برای گفتگو در مورد کتاب دهم نمیتوانم صبر کنم!

من امیدوارم که شما از خواندن کتاب بسیار لذت ببرید! همانجوری که من از نوشتنش بسیار لذت بردم!
و همچنین من یک فروم برای کتاب دلاوران جهنم در مسیج برد سایت خودم ساختم که شما در آن میتوانید نظرات خود را ارسال کنید و در مورد کتاب دهم بحث نمایید! :فروم مسیج برد سایت دارن شان انگلیسی - فروم دلاوران جهنم

و همچنین من معمولا زمانی هر کتاب از سری دیموناتا را انتشار میدادم در قسمت NoteBook سایتم معمولا خلاصه ای از هر جلد را درون آن قرار میدادم! ولی در این جلد سنت شکنی کردم و .....>


برای دیدن ادامه خبر مربوط به کتاب دلاوران جهنمو همچنین نحوه خرید این کتاب و همچنین کاور پشت روی کتاب دهم دیموناتا به ادامه خبر بروید!

ادامه خبر -- >

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 8 مهر1388ساعت 15:49  توسط پرنس تاریکی  | 

انتشار ویدیوی جدید شامل قسمتهایی از فیلم دستیار یک شبح

خبر گذاری سینمایی AceShowBiz روز گذشته با انتشار خبری در مورد فیلم دستیار یک شبح کلیپی از این فیلم را بر روی وبسایت خود قرار داد!


این ویدیو که مدت آن در حدود چهار دقیقه است برخی از قسمتهای فیلم را نشان داده و همچنین در قسمتی از این کلیپ به بررسی و پردازش بیشتر به برخی از شخصیتهای فیلم سیرک عجایب: دستیار یک شبح نیز می پردازد!

سیرک عجایب: دستیار یک شبح ساخته شده از سه گانه اول کتاب حماسه دارن شان (سرزمین اشباح ) که توسط دارن شان نوشته شده است!


این فیلم که توسط کمپانی فیلم سازی یونیورسال تهیه شده است در تاریخ 23 اکتبر 2009 یعنی کمتر از یک ماه دیگر در کشور ایالات متحده آمریکا به اکران عمومی در خواهد آمد!برای دیدن این کلیپ ویدیویی به ادامه خبر رجوع کنید!


ادامه خبر -->

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 6 مهر1388ساعت 15:59  توسط پرنس تاریکی  | 

صدودهمین شانویل ماهانه

  1. دارن شان در صدودهمین شانویل ماهانه کاورهای جدید از سری کتاب نهم دیموناتا برای کشورهای مختلف را به نمایش گذاشت!    من کاروهای جدیدی را بر روی سایتم سوار کرده ام! از بین این کاورهای کاور کتاب سوم شهر - شهر مارها - (که در خبرهای قبلی گذاشته شده است، برای دیدن خبر مربوطه اینجا را کلیک کنید!)

    در همین حال من کاور تایوانی کتاب نهم دیموناتا را بر روی سایتم یعنی دارن شان سوار کرده ام!
    (کاور در ادامه خبر)

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه 3 مهر1388ساعت 15:3  توسط پرنس تاریکی  | 

کاور نهایی کتاب دهم دیموناتا


بالاخره کاور نهایی کتاب دهم دیموناتا نسخه ایالات متحده آن منتشر شد ، این نسخه از کاور آمریکایی بسیار زیبا و در عین حال دارای نکاتی از جلد دهم سری دیموناتا است که در اول اکتبر 2009 منتشر و روانه بازار خواهد شد ...

برای دیدن این کاور به ادامه خبر مراجعه نمایید ...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 24 شهریور1388ساعت 10:30  توسط پرنس تاریکی  | 

مانگای درن شان

Open in new windowسلام

سایت طرفداران فانتزی تصمیم به ترجمه ی مانگای درن شان کردنندابن عیت جمله هایی است که در این سایت نوشته شده:((پس از مدتی تأخیر ، گروه مدیریت سایت به همراهی گروه ترجمه تصمیم به ترجمه اثری جدید ، این بار به صورت کتاب های مصور ( مانگا یا کمیک ) گرفت ، این اثر جدید که « مانگای درن شان » نام دارد اولین جلد آن در سال 2009 در آمریکا منتشر شد و جلد های دیگر آن که همگی بر اساس کتاب « حماسه درن شان : سیرک عجایب » اثر استاد وحشت درن شان نوشته شده اند ، به زودی در آمریکا منتشر و روانه بازار کتاب های مصور و کمیک ها می شوند .
ما هم برای ترجمه این کتاب جلد اول آن را تهیه کردیم و بخش های اول از کتاب اول را ترجمه کردیم که به زودی بر روی سایت قرار می گیرند .

برای دانلود بخش اول این مانگا و همچنین اطلاع از سایر اطلاعات این ترجمه به ادامه خبر مراجعه نمایید .))


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 24 شهریور1388ساعت 10:27  توسط پرنس تاریکی  | 

انتشار کاور کتاب سوم شهر

دارن شان در وبسایت دی بی شان (وبسایت رسمی کتاب شهر که دارن شان اعلام کرده است که بزودی خبرهای این وبسایت به وبسایت رسمی خود یعنی دارن شان منتقل می کند برای توضیحات بیشتر به این خبر رجوع کنید) خبر از انتشار کاور کتاب سوم از سری شهر برای کشور انگلستان داد!
"این کاور سومین و آخرین کتاب از سری شهر با نام City of the Snakes برای کشور انگلستان است!
همانطور که قبلا گفته بودم در این کاور از نام دارن شان استفاده کرده ام! (توضیحات بیشتر در این خبر)
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 16 شهریور1388ساعت 9:55  توسط پرنس تاریکی  | 

دی بی شان مرد - زنده باد دارن شان!

دارن شان در صدو نهمین شانویل ماهانه در مورد نام مستعار خود چنین می گوید!


دی بی شان مرد - زنده باد دارن شان!"من هنگامی که انتشار سری کتاب بزرگسالان خودم رو در سال گذشته در کشور انگلستان آغاز کردم، تصمیم گرفتم که این کتاب رو با نام مستعار دی بی شان انتشار بدهم!
من به این دلیل از این نام مستعار استفاده کردم چون میخواستم برای خوانندگان واضح باشه که این کتاب برای خوانندگان خردسال نیست.

در آن هنگام ناشر من هارپر کالینز شروع به دلیل آوردن برای نگه داشتن نام دارن شان برای کتابها کرد! که این نام میتواند یک تشویقی برای خریدن کتاب باشد!
اما من بر این بودم که اولین کتاب از سری بزرگسالانم را با نام دی بی شان به چاپ برسانم!

ماه قبل ناشر آمریکایی من لیتل براون از من پرسید که آیا تو نمیخواهی از نام دارن شان برای انتشار کتاب" حرکت دست جمعی مردگان (کتاب اول از سه گانه شهر)" برای انتشار در کشور ایالات متحده آمریکا در سال آینده استفاده کنی؟
در ابتدا من این طرح پیشنهادی رو قبول نکردم - اما من به این نتیجه رسیدم که استدلال هایی رو که هارپر کالینز ناشر کتابهای من در انگلستان مطرح کرده بود رو قبول کنم!

ادامه خبر -->ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 9 شهریور1388ساعت 15:56  توسط پرنس تاریکی  | 

انتشار پوستر رسمی فیلم دستیار یک شبح!

به گزارش سایت IMDB به نقل از استودیو یونیورسال، پوستر رسمی و نحوه تبلیغات یونیورسال برای فیلم "سیرک عجایب : دستیار یک شبح" اعلام شد.
در این پوستر که در زیر شاهد آن هستید تصویر بزرگی از دارن شان نمایش داده شده است که به سنگ قبر خود تکیه داده است و در پشت سر او در فاصله ای نزدیک تصویر لارتن کرپسلی و کمی دورتر از آن تروسکا زن ریش دار و مرلو (شبح واره دیوانه) قابل مشاهده هستند.

از آنجایی که مرکز توجه طراح پوشتر کریس ماگنولیا بوده است، طراحان تلاش کرده اند تا از شهرت سلما هایک (تروسکا زن ریش دار) و جان سی رایلی (آقای کرپسلی) و حتی ری استیونسون (مرلو شبح واره دیوانه) نیز استفاده کنند و به همین دلیل تصاویر آن ها نیز در پوستر رسمی فیلم درج شده اند.

ادامه مطلب>>>>


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 5 شهریور1388ساعت 14:18  توسط پرنس تاریکی  | 

کاورهای جدید

درن شان در صدو نهمین شانویل ماهانه کاورهای جدیدی را از کتاب حماسه درن شان و دیموناتا و کتاب کویاسان به نمایش گذاشت!


"من تعدادی کاور بر روی سایتم بارگذاری کردم که شمامیتوانید آنها را ببنید!

در اول من برای کتاب اشباح (هم کتاب و هم مانگا) کاورهای جدیدی از کشور های چین، جمهوری چک، فنلاند، سوئد، ترکیه و انگلستان آپ کرده ام که میتوانید آنها را ببینید (در ادامه خبر)

بعد من کاورهایی از کتاب دیموناتا برای کشور های هلند و نروژ را بر روی سایتم قرار دادم که کاور نروژی کاوری مهیج است.

و در آخر کاوری از کتاب کویاسان برای کشور اندونزی! این کاور رو میشه یک کاور ویژه تلقی کرد شما نیز میتوانید این کاور را نیز ببنید.(ادامه خبر)"برای دیدن این کاورها به ادامه خبر رجوع کنید.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه 24 مرداد1388ساعت 14:15  توسط پرنس تاریکی  | 

کتاب گرگ و میش

سلام

خوبید؟

چند وقته هیچ سایتی مطلب به درد بخوری نداره من هم تمامی فصل های کتاب گرگ و میش چه ترجمه سایت نو قلم و چه سایت طرفداران درن شان رو گذاشتم

+ نوشته شده در  سه شنبه 20 مرداد1388ساعت 14:44  توسط پرنس تاریکی  | 

عکسهایی جدید از فیلم دستیار یک شبح

درن شان در صدونهمین شانویل ماهانه عکسهایی جدید از فیلم دستیار یک شبح (سیرک عجایب) را به نمایش گذاشت!


"خوب همانطور که میدانید تاریخ اکران فیلم دستیار یک شبح به جلو افتاد. ما انتظار داریم که عکسها، تریلر های تبلیغاتی در ماه های آگوست و سپتامبر انتشار پیدا کند.

شما میتوانید این عکسها را در وبلاگم و همچنین در مسیج بوردم ببینید.
با به روز شدن شانویل ماهانه در دوماه دیگر به طور قطع عکسها و همچنین تریلر های تبلیغاتی و چیزهای دیگر در مورد فیلم دستیار یک شبح(سیرک عجایب) را میتوانید بر روی سایتم ببنید.

در ابتدامیتوانید تعدادی از عکسها را میتوانید در مسیج بوردم ببنید. این عکسها به طور باورنکردنی جالب هستند و در مورد بازیگر ها و همچنین برخی صحنه های فیلم است.


برای دیدن این عکسهای زیبابه ادامه خبر رجوع کنید-->


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 13 مرداد1388ساعت 14:59  توسط پرنس تاریکی  | 

تغییر در نام و زمان اکران نخستین فیلم از حماسه درن شان(حتما بخونید)

کمپانی یونیورسال عنوان نخستین فیلم از مجموعه ی سرزمین اشباح را از "‌سیرک عجایب " به " دستیار یک شبح " تغییر داد.

لازم به ذکر است نام برگزیده شده در حقیقت نام دومین کتاب از این مجموعه دوازده جلدی می باشد.

خبر خوب دیگری از تاریخ اکران فیلم داریم ...


برای مطالعه ی متن کامل خبر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید. >>>>>


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه 9 مرداد1388ساعت 8:42  توسط پرنس تاریکی  | 

دانلود کتاب

Open in new window

با سلام

یک فصل از کتاب آرتمیس فاول و دو فصل از ندای مرموز آمادهی دانلود است

+ نوشته شده در  پنجشنبه 8 مرداد1388ساعت 14:7  توسط پرنس تاریکی  | 

کاورهای جدید

درن شان در صدو هشتمین شانویل ماهانه از تغییر کاور سه گانه اول کتاب حماسه درن شان خبر می دهد!"ناشر آمریکایی من لیتل براون تصمیم به انتشار کاور های جدیدی برای سه گانه اول کتاب حماسه درن شان کرده است!

این تغییرات برای اکران فیلم سیرک عجایب انجام شده است! و همچنین طراحی جدید کاورهای نه جلد دیگر در ماه آینده انجام خواهد شد!

من کاورهای سه جلد اول از حماسه درن شان را بر روی سایتم قرار دادم که میتوانید آنها را ببینید! (در ادامه خبر)"


برای دیدن کاورهای جدید به ادامه خبر رجوع کنید! -->


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1 مرداد1388ساعت 8:38  توسط پرنس تاریکی  | 

تغییرات کوچک در کاور کتاب دهم دیموناتا - دلاوران جهنم!

درن شان در صدوهشتمین شانویل ماهانه در مورد تغییرات کوچکی در کاور کتاب دهم اینگونه توضیح می دهد!


"ما تغییرات کوچکی در کاور کتاب دهم دیموناتا انجام دادیم! البته نسبت به کاور قبلی تغییر زیادی نداشته است. ما مقداری رنگهارو بالا بردیم و از آن مهمتر نوشته پایین کاور را نیز عوض کردیم!

کاور قبلی(...The Final Countdown)
کاور جدید(...This Is The End)

در کاور قبلی نوشته زیر کاور The Final Countdown بود ( آخرین شمارش معکوس!) که این باعث خنده من می شد! من مطمئن نبودم که این عنوان مناسب باشه!
و هنگامی که طرفدارانم در توری که در ما می در انگلستان داشتم به من می رسیدند! میگفتند که برو و این عنوان رو عوض کن!
می بینید! من به حرف طرفدارانم گوش کردم و "This is the end..." (این پایان است)را انتخاب کردم! و بنظرم این خیلی بیشتر مفید خواهد بود!برای دیدن کاور جدید و همچنین طرح پشت جلد کتاب دهم به ادامه خبر رجوع کنید!


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 30 تیر1388ساعت 19:2  توسط پرنس تاریکی  | 

مانگای عجایب

درن شان در صدو هشتمین شانویل ماهانه از گذشت یک ماه از فروش مانگای عجایب خبر میدهد!
"اولین مانگای سیرک عجایب برای کشور های انگلستان و ایالات متحده آمریکا در ماه ژوئن انتشار یافت!

پس از گذشت چند روز از انتشار مانگای عجایب طبق بررسی های انجام شده فروش آن را میتوان بسیار مثبت ارزیابی کرد - هوراااا!
من یک بخش جدید برای مانگای عجیاب به سایتم اضافه کرده ام و از شما درخواست میکنم که این بخش را نیز ببنید!و اگر میخواهید بدانید که منتقدان چه گفته اند وارد لینک شوید! کلیک کنید
ادامه خبر را بخوانید-->

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه 26 تیر1388ساعت 19:21  توسط پرنس تاریکی  | 

ندای مرموز

 ندای مرموز   با سلام

 بنده امروز مفتخرم که اعلام کنم سایت طرفداران درن شان 

ترجمه ی کتاب نهم از نبرد با شیاطین را با نام(ندای مرموز)آغاز کرد برای دریافت فصل های جدید

و با خبر شدن از زمان فصل بعدی منوی سمت راست زیر منوی اصلی مراجعه کنید

+ نوشته شده در  دوشنبه 15 تیر1388ساعت 11:13  توسط پرنس تاریکی  | 

تابستانی غم انگیز، پیش به سوی سیاهی

dark callingچشم های منتظر میلیون ها انسان بی گناه به سیاهی است که سفیدی در آن راهی ندارد.

مرزهای پلیدی و درستی روز به روز پررنگ تر می شوند و خنجرهای خاموش ثانیه به ثانیه بر تن مصالحه جویانِ دنیاها فرو میرود.

سالهای سال است که نیروهایی نامرئی در پی نجات دنیاها از شر و پلیدی شیاطین نقشه کشیده اند و قهرمان پرورده اند، اما در نهایت چیزی جز نابودی و هلاکت برای انسان ها رقم نخواهد خورد...

در اوج نا امیدی، بشارتی از تاریکی به گوش میرسد. ندایی از دل تاریکی کورسوی نجاتی نشان میدهد.

میدانم مسخره به نظر میرسد. نور که نمی تواند نجوا کند. اما قسم میخورم که صدایی مرا می خواند. اول فهمیدن آن برایم دشوار بود، اما بعد به کلمه ای تبدیل شد که مدام خود را تکرار می کرد.
آرام، موذیانه، وسوسه برانگیز، و سمج.
"بیا..."


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 27 خرداد1388ساعت 18:46  توسط پرنس تاریکی  | 

موفقیت های کتاب نهم دیموناتا بعد از پنج هفته از انتشار کتاب.

بعد از گذشت پنج هفته از انتشار کتاب نهم دیموناتا درن شان در صدو هفتمین شانویل ماهانه فروش کتاب نهم را اینگونه ارزیابی میکند.


"با گذشت یک هفته از فروش کتاب نهم دیموناتا این کتاب توانست بهترین رکورد فروش را در بین کتابهای من را از آن خود کند. _هوراااا!

ولی با ادامه موفقیت های کتاب سپیده دم (دشمن ما) کتاب نهم توانست فقط به رتبه 5 بهترین فروشندگان کتاب کودکان دست پیدا کند. _ بووو!

حیف شد برای اینکه کتابهای من توانسته بودند در دو تابستان قبلی رتبه دوم را بدست بیاورند.

و همچنین جدا از بهترین فروشندگان کتاب کودکان، کتاب نهم دیموناتا توانست رتبه دوم.....


برای دیدن ادامه خبر به ادامه رجوع کنید.>>>>>

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 19 خرداد1388ساعت 9:57  توسط پرنس تاریکی  | 

انتشار مانگای سیرک عجایب برای انگلستان و ایلات متحده

درن شان در صد هفتمین شانویل ماهانه در مورد مانگا سیرک عجایب اینگونه نوشته است:

اولین مانگای سیرک عجایب برای انتشار در ماه ژوئن در کشور های انگلستان و ایرلند آماده می شود.

این مانگا در نهم ژوئن در ایالات متحده و 16 ژوئن در انگلستان منتشر می شود.


برای دیدن ادامه و نحوه های خرید به ادامه رجوع کنید>>>>>

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 14 خرداد1388ساعت 21:15  توسط پرنس تاریکی  | 

تاریخ رسمی اکران سیرک عجایب !

درن شان یک خبر خوب برای کسانی که در نگرانی و در انتظار برای اکران سیرک عجایب به سر می بردند ! کمپانی یونیورسال سر انجام تاریخ رسمی اکران فیلم را مشخص کرد !

فیلم سیرک عجایب که توسط پاول ویتز با استفاده از یک برداشت آزاد از سه جلد اول دوازده جلدی سرزمین اشباح، ساخته شده است سر انجام تاریخی نهایی برای اکران آن مشخص شده است.

برای مشاهده تاریخ اکران و سایر جزئیات به ادامه مطلب مراجعه فرمایید......

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه 21 فروردین1388ساعت 12:53  توسط پرنس تاریکی  | 

کتاب جدیدی از درن شان

درن شان در صد پنجمین شانویل ماهانه خبرهای جدیدی را به ارمغان آورد.


"خوانندگان وبلاگ شخصی ام تا حالا متوجه شده اند که من در حال کار کردن بر روی کتاب جدیدی هستم. این کتاب در زمانی که سری کتابهای دیموناتا ....

برای دیدن کل خبر به ادامه رجوع کنید.....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه 15 فروردین1388ساعت 6:48  توسط پرنس تاریکی  | 

انتشار دومین کتاب از سری شهر در انگلستان و ایرلند! (طرفدارن درن شان)

درن شان در صدو چهارمین شانویل ماهانه انتشار دومین کتاب از سری شهر را خبر داد.

کتاب Hell's Horizon در هفته اول ماه مارس در انگلستان و ایرلند به چاپ رسید.
این کتاب دومین سری از سری کتابهای شهر است.

 

ادامه خبر»»»»»


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 28 اسفند1387ساعت 17:6  توسط پرنس تاریکی  | 

مصاحبه با درن شان.

در شانویل فوریه 2009 اینگونه آمده است.


اکتبر گذشته من در ایرلند در برنامه Eye 2 Eye مصاحبه ای همراه با دو نویسنده به نام های آتورز جان بوین و روت گلیگان، برای بحث در مورد کتاب ها و نوشته ها انجام دادم. میتوانید برای دیدن آنلاین این مصاحبه ها به لینک زیر (در آخر متن) مراجعه کنید. و لذت ببرید.

من شدیدا این مصاحبه را به افرادی که به کتب من علاقمند هستند و یا کلا به نویسندگی علاقمند هستند، پیشنهاد میکنم.

ادامه ی مطلب ...

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 30 بهمن1387ساعت 19:18  توسط پرنس تاریکی  | 

دومین کتاب از سه‌گانه‌ی شهر

با به روز شدن صدوسومین شانویل ماهانه، در ماه فوریه، درن شان خبرهایی را در مورد انتشار دومین کتاب از سه‌گانه‌ی بزرگسالان خود عنوان کرده است:

« دومین کتاب مجموعه‌ی بزرگسالان من با نام " Hell's Horizon" در اول ماه مارس برای فروش عرضه خواهد شد اما احتمالا در کتاب‌فروشی ها در ماه فوریه خواهد آمد.

این کتاب دومین جلد از سه‌‌گا‌نه‌ی شهر است، ولی دنباله‌ی کتاب اول یعنی کتاب " Procession of the Dead" نیست.

برای دیدن اطلاعات بیشتر به ادامه‌ی مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 14 بهمن1387ساعت 20:51  توسط پرنس تاریکی  | 

عکسهایی از پشت صحنه‌ی فیلم سیرک عجایب

درن شان در وبسایت رسمی خود در مورد این عکسها مینویسد:

«و بالاخره، بعد از یک انتظار بسیار طولانی، چندین عکس از صحنه‌ی فیلم و بازیگران سیرک عجایب در YouTube منتشر شد! به نظر می‌رسد که این عکسها توسط یکی از دست‌اندرکاران فیلم گرفته شده باشد.

بیشتر عکس‌ها از افرادی‌ست که در پشت صحنه‌‌ی فیلم کار می‌کنند و یا بازیگرانی که نقش کوچکی در فیلم دارند، اما تعداد کمی عکس از بازیگران اصلی‌ِ فیلم هم وجود دارد.»

برای دیدن عکسها و لینک مربوطه به ادامه‌ی مطلب مراجعه کنید....

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 19 دی1387ساعت 17:8  توسط پرنس تاریکی  | 

کیندل!!!

تمام کتب درن شان به صورت ای-بوک برای طرفداران این مجموعه در ایالات متحده‌ی امریکا در سایت آمازون برای فروش گذاشته شده است. طرفداران این مجموعه میتوانند از طریق کتابخوان الکترونیکی کیندل (Kindle ) این کتب را بخوانند.

درن شان در وبسایت رسمی خود اعلام داشته است:

به ادامه‌ی مطلب مراجعه کنید ..

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 17 دی1387ساعت 17:39  توسط پرنس تاریکی  | 

کاور ژاپنی اولین کتاب از سه‌گانه‌ی شهر

و بالاخره اولین کتاب از مجموعه‌ی شهر با نام " Procession of the Dead "در ژاپن منتشر شد. درن شان اعلام داشته است که کاور این کتاب یکی از کاورهای مورد علاقه‌ی اوست. تاریک و زیبا!!

برای دیدن این کاور مهیج به ادامه‌ی مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 5 دی1387ساعت 13:20  توسط پرنس تاریکی  | 

مطالب قدیمی‌تر